کد خبر: 725168 A

در محور امیدیه - ماهشهر رخ داد؛

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی گفت: برخورد یک دستگاه مینی بوس با تریلی در محور امیدیه - ماهشهر ۱۱ کشته و مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، رضا رفیعی اظهار کرد: دقایقی پس از ظهر امروز، چهار شنبه ۱۷ بهمن ماه، بر اثر تصادف یک دستگاه مینی بوس و تریلی در محور امیدیه - ماهشهر ۹ نفر مصدوم و ۲ تن کشته شدند.

وی افزود: ۳ تن از مصدومین به نام های اسما عثمانی ۱۵ ساله، محمد رضا عثمانی ۱۷ ساله و یونس عثمانی ۱۴ ساله با آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام رضا امیدیه منتقل شدند.

رضا رفیعی خاطرنشان کرد: ۲ مصدوم دیگر با آمبولانس هلال احمربه بیمارستان نفت و ۴ مصدوم دیگر با وسیله شخصی به بیمارستان امام رضا امیدیه منتقل شدند.

وی افزود: متاسفانه ۲ تن از دانش آموزان به نام های لیلا عثمانی ۱۴ ساله و عباس عثمانی ۱۲ ساله سر صحنه در اثر شدت جراحات جان باختند.

سرهنگ رضا دولتشاهی، رئیس پلیس راه خوزستان در گفتگوی تلفنی به خبرنگار ایلنا گفت: دانش آموزان، ساکن روستاهای اطراف امیدیه بوده اند که مینی بوس حامل آنها به تریلی که کنار جاده پارک بوده و راننده اش مشغول نماز خواندن بوده است از پهلو بر خورد کرده و متاسفانه موجب جان باختن ۲ تن از دانش آموزان شده است.

وی ادامه داد: دوتن دیگر به علت وخامت حال عمومی به بیمارستان اهواز منتقل شده اند، بقیه مصدومین در بیمارستان امام رضا امیدیه به سر می برند.

 دولتشاهی خاطرنشان کرد: در حال حاضر مشغول بررسی علل این حادثه هستیم.

مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر