کد خبر: 724478 A

با حضور استاندار خوزستان صورت گرفت؛

با حضور استاندار خوزستان دو فضای آموزشی ۶ کلاسه در دو منطقه چاه سالن و جایزان شهرستان امیدیه با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد تقی‌زاده گفت: امروز ۲ پروژه آموزشی در دو منطقه کم برخودار استان به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: اولین فضای آموزشی مربوط به مدرسه ۱۷ شهریور دهستان چاه سالم امیدیه است که با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال و از محل اعتبارات طرح برکت در این منطقه ساخته شده است.

تقی زاده همچنین با بیان اینکه این فضا در زمینی به مساحت ۵ هزار متر مربع ساخته شده است، عنوان کرد: زیربنای این فضای آموزشی ۶ کلاسه بالغ بر ۱ هزار مترمربع است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در ادامه با اشاره به دیگر فضای آموزشی افتتاح شده در این شهرستان، خاطرنشان کرد: دبیرستان ۶ کلاسه شهید مفتح نیز با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال و به وسیله شرکت نفت در منطقه جایزان شهرستان امیدیه افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی اضافه کرد: این فضای آموزشی در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع و زیربنای  ۵۵۰ مترمربع ساخته و تحویل آموزش و پرورش امیدیه شده است.

تقی زاده در پایان با بیان اینکه آموزش و پرورش خوزستان رتبه دوم کشور را در جذب مشارکت خیرین مدرسه ساز از آن خود دارد، یادآور شد: فرهنگ مدرسه سازی مهمترین محل تجلی اراده مردمی در حل مشکلات جامعه است.

آموزش و پرورش جامعه مدرسه مدیرکل آموزش و پرورش مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر