کد خبر: 723527 A

به مناسبت دهه فجر صورت گرفت؛

همزمان با دهه مبارک فجر، در مراسمی ۱۰۷ پروژه آموزشی، ورزشی و پرورشی در خوزستان با حضور استاندار و جمعی از مسئولان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، به مناسبت دهه مبارک فجر روز یکشنبه 14 بهمن ماه در مراسمی از 107 پروژه آموزشی، ورزشی و پرورشی در خوزستان، شامل 380 کلاس درس با حضور استاندار و جمعی از مسئولان بهره‌برداری شد.

غلامرضا شریعتی در این مراسم اظهار داشت: خدا را شاکریم که در حوزه آموزش و پرورش موفق شدیم زیرساخت‌های بهتری برای دانش آموزان فراهم کنیم؛ امسال حدود ۱۰۲۸ کلاس به بهره‌ برداری می‌رسانیم و امیدوارم در جهت عدالت حرکت کنیم و به مناطق روستایی، عشایری و کمتر برخوردار خدمات بهتری ارائه دهیم.

استاندار خوزستان افزود: بودجه نوسازی مدارس را ظرف سه سال گذشته از ۷۶ میلیارد تومان در سال ۹۵ به ۱۴۳ میلیارد تومان در سال ۹۶ و ۱۷۶ میلیارد تومان در سال ۹۷ رساندیم همچنین ۲۰ میلیارد تومان هم از بند ز برای خرید تجهیزات اختصاص دادیم که جمعا حدود ۲۰۰ میلیارد تومان می‌شود.

شریعتی یادآور شد: خیرین و نیکوکاران همیشه راهگشای ما هستند و در تنگناهای مالی به کمک ما می آیند؛ از آنها بابت مشارکت در این کار بزرگ قدردانی و سپاسگزاری می کنم.

استانداری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر