کد خبر: 720173 A

با پیگیری های ایلنا صورت گرفت؛

شب گذشته با پیگیری های خبرنگار ایلنا در خصوص گرفتگی فاضلاب خیابان کاوه اهواز و جاری شدن فاضلاب در مسیر تردد مردم و استشمام بوی بسیار بد، شرکت آب و فاضلاب اهواز با همکاری مناسب اقدام به رفع گرفتگی و بازگشایی فاضلاب در کمترین زمان ممکن نمود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، به دنبال انسداد مسیر فاضلاب نبش تقاطع نظامی و کاوه (کیوان جدید) در مرکز شهر و جاری شدن فاضلاب در مسیر تردد مردم و متصاعد شدن بوی مشمئز کننده، یکی از کسبه این خیابان به خبرنگار ایلنا گفت: ۴۵ روز پیش در پی آسفالت ریزی این خیابان توسط شهرداری اهواز، دریچه فاضلاب نیز زیر آسفالت مدفون شد.

وی افزود: پس از انسداد فاضلاب و مراجعه به شرکت آبفا اهواز، اعلام کردند به شهرداری مراجعه کنید؛ زیرا برای دسترسی به دریچه فاضلاب ابتدا باید آسفالت شکافته شود.

این کسبه خیابان کاوه تصریح کرد: پس از پیگیری های فراوان، ماموران شهرداری آسفالت را شکافته و دریچه فاضلاب مشخص شد.

وی ادامه داد: اکنون بیش از ۲ هفته است که فاضلاب در سطح خیابان جاری شده و در تمام این مدت با وجود پیگیری های مداوم هیچ رسیدگی صورت نگرفته است و حتی دیگر پاسخ تماس هایمان را نیز نمی دهند.

حاجی پور، مدیر ارتباطات مردمی آبفا اهواز در پاسخ به پیگیری خبرنگار ایلنا اظهار کرد: متاسفانه به دلیل عدم نهادینه شدن فرهنگ نظافت در این مناطق، کسبه ی ماهی و مرغ فروش این خیابان اقدام به تخلیه زباله های خود در دریچه فاضلاب می کنند که موجب انسداد منهُل می شود.

وی افزود: بارها مراجعه کرده و رفع انسداد کرده ایم، اما با وجود عدم رعایت نظافت این مسئله تکرار می شود.

حاجی پورضمن تاکید این نکته که وظیفه ما خدمت به مردم است، عنوان کرد: خودروهای ما بسیار بزرگ و دارای بار ترافیکی است، به همین دلیل در ساعات خلوتی مراجعه کرده و رفع انسداد خواهیم نمود.

گفتنی است، امروز، ۶ بهمن ماه کسبه تقاطع نظامی و کاوه ضمن اظهار خرسندی و تشکر از خبرنگار ایلنا، از بازگشایی مسیر فاضلاب خبر دادند که جا دارد از اهتمام آبفا اهواز در رسیدگی به مشکل مردم در کوتاهترین زمان ممکن قدردانی کرد.

WhatsApp Image 2019-01-26 at 5.53.30 PM(3)

WhatsApp Image 2019-01-26 at 5.53.30 PM(4)

WhatsApp Image 2019-01-26 at 5.53.30 PM(6)

خبرنگار: مریم جم

خیابان کاوه اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر