کد خبر: 718141 A

رئیس اداره میراث فرهنگی اهواز:

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهواز گفت: در این نمایشگاه 15صنعتگر صنایع دستی آثاری از قبیل چهل‎تیکه دوزی، سفال، گلیم‎بافی، باتیک، حصیر، معرق، خراطی و ... را معرض دید عموم قرار می دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، غلامرضا جلیلی‎نیا هدف از برپایی این نمایشگاه را آشنایی عموم شهروندان با توانایی‎ها و استعدادهای صنعتگران خانه صنایع دستی اهواز و ایجاد فضایی برای فروش آثار این صنعتگران عنوان کرد و افزود: قرار است در این نمایشگاه 15صنعتگر صنایع دستی آثاری از قبیل چهل‎تیکه دوزی، سفال، گلیم‎بافی، باتیک، حصیر، معرق، خراطی و ... را معرض دید عموم قرار دهند.

وی با بیان این‎که طی برگزاری نمایشگاه ورکشاپ زنده صنایع دستی نیز در محل نمایشگاه اجرا خواهد شد، بیان کرد: براساس تصمیم گرفته شده مقرر شد در کنار نمایش آثار صنایع دستی در این نمایشگاه، غذاهای محلی و سنتی اهواز نیز به عنوان برنامه جنبی ارائه و عرضه شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهواز خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند از نهم تا دوازدهم بهمن‎ماه هر شب از ساعت 16 تا 20 از این نمایشگاه که در محل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهواز واقع در جاده ساحلی شرقی ـ روبروی هتل پارس برگزار می‎شود، دیدن نمایند.

 

میراث فرهنگی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر