کد خبر: 714816 A

معاون سرمایه‎گذاری میراث فرهنگی خوزستان:

معاون سرمایه‎گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: 16‎ میلیارد ریال از محل تسهیلات اشتغال فراگیر برای بازسازی و تکمیل هتل بزرگ اندیمشک تصویب و اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، احسان زارع‎اصل اظهار داشت: قسط نخست این مبلغ از سوی بانک سپه به سرمایه‎گذار پرداخت شد و این هتل با تکمیل فرآیند در آینده نزدیک به بهره‎برداری خواهد رسید.

وی در ادامه با اشاره به آمار مصوب تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی در سال 97، عنوان کرد: در حوزه اشتغال فراگیر، 112 میلیارد ریال تسهیلات برای هفت طرح پرداخت شده است که این هفت طرح در مجموع برای 154 نفر نیز اشتغال ایجاد خواهد کرد.

معاون سرمایه‎گذاری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: در حوزه صنایع دستی و گردشگری روستایی 90 میلیارد ریال تسهیلات برای 115 طرح پرداخت شده است که این 115 طرح در مجموع 236 نفر نیز اشتغال‎زایی خواهد داشت.

وی افزود: 19 طرح با اشتغال 285 نفر و مبلغ 170 میلیارد ریال نیز در بانک‎ها مصوب و درحال پرداخت هستند.

زارع‎اصل در پایان خبر داد: اولین جلسه رونق تولید و حمایت از اشتغال برای پروژه‎های سرمایه‎گذاری حوزه گردشگری استان خوزستان نیز چندی پیش برگزار شد که طی آن سه طرح توسعه هتل طبیب شوشتر، تکمیل مجتمع خدمات رفاهی طیبی بهبهان (واقع در محور بهبهان گچساران) و مجموعه مهمان‎پذیر باغملک بررسی و در مجموع مبلغ 89 میلیون ریال تسهیلات مصوب و به بانک‎های عامل معرفی شد.

میراث فرهنگی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر