کد خبر: 713937 A

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان:

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از افتتاح دفتر مجمع خیرین ورزشی‌ساز استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، افشین حیدری در خصوص افتتاح دفتر مجمع خیرین ورزشی‌ساز استان در اهواز، اظهارکرد: این دفتر تا ماه آینده برای ساماندهی بهتر و بیشتر خیرین ورزشی‌ساز در اهواز به افتتاح می‌رسد. در تلاش هستیم که با توجه به سفر وزیر ورزش به استان خوزستان برای افتتاح چندین پروژه ورزشی، این دفتر نیز با حضور سلطانی‌فر به افتتاح برسد.

وی بیان کرد: انصافا خیرین بزرگی در ورزش خوزستان مشغول به فعالیت هستند و در شهرستان دزفول نیز خیرین بزرگی را داریم که به ما کمک می‌کنند و این شهرستان در بخش خیرین‌ ورزشی‌ساز پیشرو است که جا دارد از این عزیزان بابت خدمات شایسته‌شان قدردانی کنم. همچنین با همکاری صدا و سیما خوزستان در نظر داریم، برنامه‌های تلویزیونی جهت معرفی خیرین ورزشی‌ساز استان داشته باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان عنوان کرد: قصد داریم جلسه‌ای با حضور این خیرین و استاندار خوزستان برگزار کنیم. استاندار نیز از چنین خدماتی استقبال داشته است و مشتاق به برگزاری این جلسه است. همچنین باید در زمینه اختصاص اعتبارات به ورزش خوزستان از وزیر ورزش، استاندار سازمان مدیریت و برنامه زیزی استان قدردانی کنم.

حیدری ادامه داد:‌ ورزش حوزه مقدس و با ارزشی است و همه باید مانند یک زنجیره پیوسته در این بخش برای پیشبرد برنامه‌ها و خدمت به جامعه مخاطب کمک کنند. دولت در خوزستان، دین خود را به ورزش ادا کرده است و ما نیز باید این بخش را ساماندهی کرده و رو به جلو حرکت کنیم.

وی بیان کرد:‌ در سال 96 مبلغی بالغ بر 147میلیارد تومان اعتبار ورزشی داشتیم و امروز نیز بیش از 280 میلیارد تومان اعتبار عمرانی به ورزش خوزستان افزوده شده است و تلاش ما این است که طی سه تا پنج سال آینده نیز سرانه ورش خوزستان توسعه پیدا کند. همچنین در حال حاضر بیش از 270 پروژه ورزشی در خوزستان فعال است.

اداره کل ورزش جوانان استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر