کد خبر: 713609 A

سرپرست فرمانداری دزفول:

سرپرست فرمانداری دزفول گفت: طرح احداث بزرگراه دزفول _اهواز به دلیل برخی ناهماهنگی ها متوقف شده که رفع این مشکل در دست پیگیری است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از دزفول، محمد حیدری اظهار داشت: تعریض جاده آوج به میانرود در روزهای گذشته کلنگ زنی شد که براساس این طرح مهم و راهبردی، جاده از چهارراه آوج تا میانرود چهاربانده خواهد شد.

وی با بیان اینکه این بزرگراه تا اهواز ادامه خواهد داشت، گفت: مسیر دزفول اهواز با اجرای این طرح نیم ساعت کمتر خواهد شد.

سرپرست فرمانداری دزفول با اشاره به اینکه زمین های دانشگاه جندی شاپور در مسیر اجرای این طرح قرار دارند، تصریح کرد: در خصوص این زمین ها رایزنی هایی با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام و موافقت های لازم کسب شده بود.

وی ادامه داد: متاسفانه ابلاغ موافقت وزارت علوم دیر به استان و شهرستان دزفول ارسال شده بود که همین امر مشکلاتی در روند تعریض جاده آوج به میانرود ایجاد کرد.

حیدری با تقدیر از همکاری دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در این خصوص، اظهار داشت: این ناهماهنگی ها موجب توقف طرح تعریض این جاده شد، ولی هماهنگی های لازم با معاونت حقوقی وزارت علوم انجام شده و بزودی مشکل رفع خواهد شد.

وی این طرح را یکی از طرح های مهم و راهبردی دزفول خواند و افزود: بخش اعظمی از ترانزیت منطقه با اجرای این طرح روی این جاده خواهد افتاد و شهرهای صفی آباد، امام و میانرود از نظر تجارت، کسب و کار و اشتغالزایی رونق می یابند.

وی اجرای این طرح را نقطه عطفی در توسعه شهرستان دزفول دانست و گفت: ۱۰۰ میلیارد ریال برای تعریض این جاده و احداث آزادراه از طرف وزارت راه و شهرسازی اختصاص یافته است که عملیات اجرایی این طرح با رفع مشکل معارض، ادامه خواهد یافت.

دزفول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر