کد خبر: 713157 A

فرماندار اهواز:

فرماندار شهرستان اهواز گفت: طرح شهر هوشمند در کلانشهر اهواز برای ارائه خدمات و سرویس ها باید به طور کامل اجرایی شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، جمال عالمی نیسی در جلسه هماهنگی شهر هوشمند اهواز که با حضور سزاری مدیرکل فناوری و اطلاعات استانداری خوزستان، منصور کتانباف شهردار اهواز، علیرضا قلمبر دزفولی مدیرعامل شرکت ایرانسل در فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: طرح شهر هوشمند با هدف توسعه زیرساخت های ارتباطی، توسعه سرویس های شهروندی روی بستر فیبر و ساماندهی دکل های مخابراتی و کنترل حمل و نقل شهرداری اهواز برای خدمت به مردم در حال اجرا است.

وی اجرای این طرح برای خدمات رسانی به شهروندان را مهم و ضروری خواند و گفت: این طرح با مشارکت و همکاری شرکت ایرانسل، شهرداری اهواز، اداره کل فناوری و اطلاعات استانداری خوزستان و با پشتیبانی فرمانداری شهرستان اهواز تا پایان امسال اجرا خواهد شد، ضمن اینکه بخش عمده ای از این طرح تا دهه فجر به بهره برداری می رسد.

فرماندار شهرستان اهواز در پایان گفت: آمادگی لازم برای اجرای این طرح را داریم و در صورت نیاز برای تسریع در تکمیل آن پشتیبانی لازم از سوی فرمانداری انجام می شود.

گفتنی است در این جلسه، موانع و مشکلات مربوط به اجرایی شدن طرح شهر هوشمند مطرح و دستورات لازم توسط فرماندار شهرستان اهواز داده شد.

فرمانداری اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر