کد خبر: 712292 A

با حضور معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان؛

سرپرست فرمانداری شادگان به همراه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان و همچنین جمعی از مسئولین شهرستان شادگان از وضعیت بهداشت و درمان این شهرستان بازدید نمودند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شادگان، سعید حاجیان سرپرست فرمانداری شادگان به اتفاق دکتر هنگامه پروین معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان، ناصری نژاد مسئول دفتر نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، دکتر پرویز میرزایی رئیس شبکه بهداشت و درمان شادگان، کاظم شاوردی بخشدار خنافره و جمعی مسئولین دستگاه های مربوطه، ضمن بازدید از پروژه محوطه سازی بیمارستان شهید معرفی زاده، وضعیت بهداشت و درمان این شهرستان را ارزیابی نمودند.

در این بازدید، حاجیان به همراه رئیس شورای سلامت و امنیت غذایی شادگان بر ضرورت رفع مشکلات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان تاکید نمودند و مسائل پیرامون مشکلات اورژانس جاده ای سه راهی خور دورق، احداث اورژانس در شهر خنافره و روستای نهر مسلم، مشکلات کمبود آمبولانس، ساماندهی محوطه سازی  بیمارستان و توسعه فضای سبز و ... مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

گفتنی است، در این بازدید دکتر پروین معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان برای رفع مسائل و مشکلات مطرح شده در کمترین زمان ممکن، قول مساعد داد.

WhatsApp Image 2019-01-06 at 12.54.25 PM

خبرنگار: ناصرحکیمی

شادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر