کد خبر: 710287 A

تنها جایگاه بزرگ سوخت CNG باغملک که در تصاحب شهرداری بوده و توسط پیمانکار اداره می شود، مدتی است به دلایل نامعلوم از مدار سرویس دهی به همشهریان خارج شد و موجب ایجاد سردرگمی شهروندان گردیده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از باغملک، یکی از شهروندان این شهرستان ضمن انتقاد از مسئولان اجرایی شهر باغملک، اظهار داشت: بیش از یک هفته است که یکی از اصلی ترین جایگاه های سوخت گاز در باغملک به هر دلیلی تعطیل می باشد، ولی متاسفانه نه شهرداری و نه هیچ ارگانی که متصدی امر باشد برای حل مشکل پا پیش نگذاشته و در حال حاضر تنها یک پمپ (دستگاه سوختگیری گاز CNG) در این شهرستان فعال است که جوابگوی خیل عظیم مراجعه کنندگان نیست.

این شهروند افزود: شهرستان باغملک دارای روستاهای زیادی است که روزانه برای کارهای روزمره خود مجبور هستند به شهر بیایند جدای از خودروهای شهروندان باغملک و روستاییان آن، با توجه به این نکته که این شهرستان در مسیر شهرهایی چون ایذه، شهرکرد، اصفهان و مسیر ترانزیت می باشد جایگاه سوخت این شهرستان باید پذیرای خودروهای عبوری فراوانی باشد که متاسفانه این روزها تعطیل است و سختی و تحمل مشکلاتش باز گریبانگیر مردم است.

شهروند دیگری در گفتگو با خبرنگار ایلنا، گفت: نزدیک ترین جایگاه سوخت به شهرستان باغملک، در قلعه تل قرار دارد که آن جا نیز یک پمپ گاز بیشتر فعال نیست، جدای از مسافت اگر معطلی در صف ایستادن را نیز مد نظر قرار دهید، خواهید دید که تحت هیچ شرایطی به صرفه نیست که یک راننده تاکسی یا آژانس برای یک بار سوخت گیری این همه مشکل را به جان بخرد و از طرفی کار کردن با سوخت بنزین در شهر شلوغ و پر از ترافیک باغملک هم به صرفه نیست.

وی افزود: اگر این رویه ادامه پیدا کند تا روزهای آینده بسیاری از رانندگان مجبور می شوند خودروهای خود را در پارکینگ بگذارند.

این شهروند گفت: با توجه به شرایط کار شهرستان، جوانان بسیاری از روی ناچاری رو به مسافر کشی آوردند، زیرا در این شهر کارگاه تولید و صنعتی بزرگی نیست؛ به همین دلیل برای کار یا باید کشاورز باشید که شغلی فصلی است یا راننده باشید، یا در بازار کاسبی کنید و یا اینکه مهاجرت کنید.

وی ادامه داد: آیا آمار دقیقی از مهاجرت شهروندان باغملکی و روستاهای آن به خاطر عدم وجود کار مناسب در باغملک وجود دارد؟ پس مسئولان و نمایندگان شهر حداقل شرایط زندگی را برای شهروندان فراهم کنند. اینکه یک هفته یکی از مهمترین چالش های اهالی یک شهر پرجمعیت و پر تردد بشود تعطیلی جایگاه سوخت سی ان جی، نشان دهنده چیست؟ به هر صورت امیدوارم هرچه سریعتر فرماندار و شهردار به این مسائل از زاویه دید مردم محروم بنگرند.

WhatsApp Image 2019-01-01 at 5.10.40 PM(1)

باغملک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر