کد خبر: 710142 A

سردار عباس‌زاده خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان، از کشف ۱۲۰ هزار لیتر نفت خام قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در شهرستان هویزه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی شهرستان هویزه با اشراف اطلاعاتی یک شرکت قاچاق نفت را شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: مأموران پلیس با اقدامات اطلاعاتی 4 تانکر حامل سوخت قاچاق را در شرکت مذکور شناسایی و در یک عملیات موفق آنها را توقیف کردند.

سردار عباس زاده ادامه داد: ماموران پلیس در بازرسی از کامیون های توقیفی 120 هزار لیتر نفت خام قاچاق را که در تانکرهای مذکور بارگیری شده بود، کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه 4 متهم دستگیر شدند، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی سوخت‌ های کشف شده را بالغ بر 3 میلیارد و 800 میلیون ریال برآورد کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه با بیان اینکه عملکرد قاچاقچیان مغایر با اقتصاد مقاومتی بوده و سلامت جامعه و اقتصاد داخلی را مورد هدف قرار می دهد، خاطرنشان کرد: تلاش پلیس برای مبارزه با اخلالگران اقتصادی با قوت بیش از پیش ادامه دارد.

قاچاق نفت هویزه نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر