کد خبر: 709475 A

آئین کلنگ زنی سالن چند منظوره ورزشی و چندین پروژه عمرانی در شهر بستان، با حضور فرماندار دشت آزادگان و جمعی از مسئولین برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، طی مراسمی با حضور هزاریان فرماندار دشت آزادگان، قاسم ساعدی نمایند مردم دشت آزادگان و هویزه، رضایی مدیرکل نوسازی مدارس استان خوزستان، نصیری معاون مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و دیگر مسئولان شهرستان و بخش بستان چندین پروژه عمرانی شامل: استخر شنا، سه مدرسه، تکمیل ساختمان کانون فرهنگی هنری و سالن چند منظوره ورزشی با اعتبار بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال از عتبارات نفت در شهر بستان کلنگ زنی شد.

قاسم ساعدی نماینده مردم شهرستان های دشت آزادگان و هویزه در این مراسم، علت اجرایی نشدن به موقع پروژه های عمرانی مصوب سال ۹۷ در شهر بستان را بالا رفتن قیمت ها دانست و اظهار داشت: امروز همانطور که به مردم شهر بستان قبلا قول داده بودیم کلنگ این پروژه های عمرانی به زمین زده شد.

وی همچنین از کلنگ زنی پروژه آب و فاضلاب شهر بستان در هفته آینده خبر داد و افزود: انشاالله تا قبل از پایان سال جاری پروژه بهسازی ۸ روستا از روستاهای بخش بستان نیز آغاز می گردد.

نماینده مردم شهرستان های دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تمامی این پروژه ها عمرانی یک قدم کوچک در جهت محرومیت زدایی و خدمت به مردم شهر بستان می باشد.

ساعدی با بیان اینکه "الوعده وفا" است، تاکید کرد: تمامی پروژه هایی که قول آنها را در جلسات داده و اعلام نموده ام به اضافه پروژه آب و فاضلاب شهر بستان که به طور ویژه در نظر گرفته شده است، انشاالله اجرا خواهند شد.

وی همچنین از مسئولان شهرستان دشت آزادگان و بخش بستان خواست تا نسبت به پروژه های عمرانی در حال اجرا در بخش بستان، پیگیری و نظارت جدی داشته باشند.

دشت آزادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر