کد خبر: 707558 A

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی هندیجان:

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی هندیجان گفت: اداره تعاون و کار هندیجان هنوز به‌ صورت نمایندگی اداره می‌شود و باید برای دریافت اعتبارات و خدمات مورد نیاز مردم این منطقه مستقل شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر هندیجان، سید عارف رحمانی اظهار داشت: با توجه به مهم و استراتژیک بودن شهرستان و نیاز مبرم به استقرار کامل اداره تعاون نیاز است این نمایندگی به اداره ارتقاء یابد.

وی افزود: با عنایت به موقعیت جغرافیایی و توانمندی‌های فوق ‌العاده شهرستان هندیجان از قبیل مجاورت با دریا و رونق اقتصاد شهرستان خصوصاً در بخش‌های کشاورزی، صید آبزیان، دام‌پروری و ضرورت خدمت‌ رسانی به همشهریان عزیز نیاز است توجه ویژه‌ای به مستقل شدن این اداره را داریم.

رئیس تعاون، کار و رفاه اجماعی هندیجان بیان کرد: ساماندهی امور تعاون، کار و اشتغال از وظایف ما است، اما هندیجان نمایندگی تعاون و کار اجتماعی سال‌ها است که در شهرستان مستقر گردیده و در این سال‌ها تمام تلاش همکاران بر این بوده که مشکلات جامعه کارگری، کارفرما و بخش تعاون در چارچوب قوانین مرتفع گردد.

رحمانی گفت: با توجه به ‌ضرورت تبدیل وضعیت از نمایندگی به اداره شهرستان با عنایت به حجم کاری بالا و کمبود امکانات و نداشتن ردیف بودجه در اداره کل، متبوع نیاز است اداره هندیجان از نمایندگی به اداره مستقل تبدیل شود.

خبرنگار: محمدمهدی صادقی

هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر