کد خبر: 707547 A

رئیس پلیس پیشگیری ناجا:

رئیس پلیس پیشگیری ناجا در همایش کوپ استان خوزستان، گفت: استان خوزستان عملکرد مطلوبی در کاهش جرایم خشن و کشف سلاح و مهمات و مواد مخدر داشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، سردار اشرفی امروز سه شنبه چهارم دی ماه در همایش کوپ، اظهار داشت: سالیانه همایش فرماندهان و مدیران درسطح کشور در حوزه نیروی انتظامی برگزار می‌شود که با هدف ارزیابی عملکرد یکساله فرماندهی انتظامی استان  و ابلاغ تدابیر و اولویت های کاری سال آینده است .

این مقام ارشد انتظامی افزود: در بررسی های بعمل آمده بحمدالله فرماندهی انتظامی استان خوزستان در کنترل جرایم خصوصاً جرایم خشن عملکرد بسیار خوبی داشته و همچنین در کشف سلاح و مهمات و مواد مخدر توفیقات بسیار خوبی نسبت به سال گذشته داشته است.

سردار اشرفی ادامه داد: به لحاظ آداب و رسوم مخصوصاً در بحث تیراندازی ها، فرماندهی انتظامی استان خوزستان برنامه های ایجابی و کنترلی بسیار خوبی داشته و کاملا محسوس و به خوبی کنترل شده، در ضمن مردم فهیم این استان به سبب آسیب و صدماتی که این نوع رفتارها معمولاً داشته ایم همکاری کردند و در سایر بخش‌های فرهنگی نیز همانند صدا و سیما همکاری بسیار خوبی شده است.

وی بیان کرد: در رابطه با سرقت‌های خشن هم خوشبختانه فرماندهی انتظامی استان خوزستان عملکرد خوبی داشتند، ضمن اینکه هم سیاست های پیشگیرانه را اعمال و سازماندهی مناسب نیروی انسانی و انجام داده بودند، کشف این نوع سرقت ها هم به لحاظ تقویت ساختارهای کشف و توسعه توانمندی‌های پلیس آگاهی خوشبختانه در این موضوع هم وضعیت خوبی دارند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا تصریح کرد: برای آینده پیش بینی های مناسبی اندیشیده شده همانند پلیس هوشمند که زیرساخت های آن در حال آماده سازی است و بنا داریم در آینده بخش اعظمی از خدمات کلانتری و پاسگاه ها را به صورت الکترونیک به مردم ارائه دهیم.

وی عنوان کرد: در راستای افزایش شاخص های حقوق شهروندی کارهای بسیار خوبی صورت گرفته که یکی از برنامه‌ها ایجاد پایش تصویری در تمامی تحت نظرگاه های کلانتری و پاسگاه ها بود و هم اکنون در سراسر کشور تمامی تحت نظرگاه ها امکان پایش تصویری نیز وجود دارد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا در پایان با بیان اینکه ‌پلیس گام‌های بلندی برای ارتقاء امنیت در نظر دارد و برای آن برنامه‌ریزی شده است، اظهار داشت: با مشارکت مردم و تلاش و مجاهدت همکاران ما در سطح کشور انجام می دهند، شاهد وضعیت امنیت داخلی بهتری باشیم.

خبرنگار: مریم جم

ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر