کد خبر: 706596 A

مسئول روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی سینا صنعت ایذه:

مسئول روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی سینا صنعت ایذه گفت: در پی کسب مقام سوم جام باشگاه های جهان توسط تیم کشتی سینا صنعت ایذه، رئیس هیأت کشتی خوزستان هیچگونه عکس العملی در این خصوص نشان نداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، مسئول روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی سینا صنعت ایذه،  افزود: تیم کشتی فرنگی سینا صنعت، جمعه ۳۰ آذر ۹۷ عنوان سومی جام باشگاه های جهان را بدست آورد، اما مرعشیان رئیس هیأت کشتی خوزستان حاضر به ارسال حتی پیامکی به مسئولین و کادر فنی تیم کشتی سینا صنعت ایذه نشد.

بیگلری ادامه داد: علیرغم اینکه تیم کشتی سینا صنعت ایذه طی سه سال گذشته مقام قهرمانی، نایب قهرمانی و سومی را کسب کرد، ولی همچنان با بی مهری مسئولین این هیأت همراه هستند و سوال اینجاست چه مشکلی رئیس هیأت کشتی خوزستان با این تیم دارد که هیچگاه نتوانسته ارتباطی برقرار کند؛ در حالیکه اگر این تیم کشتی در یک استان دیگری از کشورمان بود، قطعا به شدت مورد حمایت قرار می گرفت.

وی گفت: تیم کشتی بیمه رازی تهران هر سال با نام یک استان در مسابقات حضور پیدا می کند که مسئولین ارشد و اداره کل ورزش و جوانان و هیأت کشتی آن استان، تمام امکانات را در اختیار این تیم تهرانی قرار می دهد.

بیگلری یادآور شد: سینا صنعت ایذه همچون سال های گذشته، نام خوزستان را در کشور و جهان طنین انداز کرد، اما هیچگونه پیام یا تماسی از مسئولین ارشد استان به خصوص هیأت کشتی خوزستان صورت نگرفته است. در حالیکه تمام هزینه های صفر تا ۱۰۰ این تیم را علی بابا احمدپور مدیرعامل این باشگاه می کند، اما سوال اینجاست واقعا در حد یک تماس یا ارسال یک پیامک این تیم ارزش نداشت، آیا اگر تیم دیگری منهای ایذه و سینا صنعت حضور پیدا می کرد و صاحب عنوان می شد، مرعشیان اینگونه برخورد می کرد؟ کار بزرگ سینا صنعت ایذه این بود که به پاس رشادت های سردار فقید قدرت الله منصوری از فرزندان ایذه، جشنی را برگزار نکردند. 

خبرنگار: فیروز بیگلری

تیم کشتی سینا صنعت ایذه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر