کد خبر: 706317 A

سردار عباس‌زاده خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان، از انهدام باند سارقان حرفه ای خودرو و موتورسیکلت با 22 فقره سرقت در شهرستان کارون خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو و موتورسیکلت در شهرستان های اهواز و کارون، ماموران پلیس با پایش اطلاعاتی سرقت های به وقوع پیوسته توانستند اعضای باند 3 نفره سارقان را در حال اوراق کردن یک خودروی سرقتی شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: اعضای این باند با سرقت خودرو و موتورسیکلت از شهرستان های اهواز و کارون و پس از اوراق کردن محتویات آنها، خودروها را آتش می زدند.

سردار عباس زاده ادامه داد: متهمان که دارای چندین فقره سابقه کیفری بودند، در بازجویی های پلیس تاکنون به 17 فقره سرقت خودرو و 5 فقره سرقت موتورسیکلت در شهرستان های اهواز و کارون اعتراف کردند که لاشه هر 17 خودرو و 5 دستگاه موتورسیکلت کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به تحویل متهمان به مرجع قضائی، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در راستای تأمین نظم و امنیت مردم و برخورد قاطعانه با سارقان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و به جد دنبال شناسایی و انهدام باندهای سرقت در سطح استان و شهرستان ها است.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر