کد خبر: 705512 A

بامداد امروز صورت گرفت؛

غرفه داران میدان تره بار الغدیر اهواز، به باز پس گیری فضای بارانداز توسط کمیته مبارزه با مفاسد اقتصادی معترض هستند؛ این در حالی است که مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار، گفت: قسمت عمده مشکلات حل شده و مشکل خاصی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، بامداد پنجشنبه ۲۹ آذرماه، غرفه داران میدان تره بار الغدیر اهواز نسبت به باز پس‌گیری فضای بارانداز توسط کمیته مبارزه با مفاسد اقتصادی اعتراض کردند.

آنها طی این اعتراض که همچنان ادامه دارد، معتقدند با این اقدام موجبات گرانی اقلام میدان میوه و تره بار فراهم خواهد شد.

رئیس اتحادیه صنف بارفروشان در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، تصریح کرد: برخی افراد سود جو بعضا با شایعه پراکنی از یک تجمع مسالمت آمیز باعث تخریب جو برای منافع خود می شوند.

سپهری در خصوص مسأله فضای باراندازها خاطرنشان کرد: در سال ۱۳۸۰ با شهرداری در مورد فضای بارانداز تهاتر کرده و هزینه آن را پرداخت کردیم. متأسفانه اکنون کمیته مبارزه با مفاسد اقتصادی مدارک و اسنادی که ارائه می دهیم را قبول ندارد.

وی ضمن درخواست از مسئولان ذیربط برای ورود به حل این مسأله، تاکید کرد: انتظار ما از مسئولان این است که در یک دادگاه صالحه این مسئله بررسی و حکم مقتضی صادر شود ما نیز به حکم صادر شده تمکین خواهیم کرد.

رئیس اتحادیه صنف بارفروشان افزود: ما با ورود کمیته مبارزه با مفاسد اقتصادی به این قضیه موافق نیستیم؛ چرا که کاسب هستیم نه مفسد اقتصادی.

سپهری تصریح کرد: اگر سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی، فضای باراندازها را از غرفه داران بگیرد، باعث بیکار شدن تعداد زیادی کارگر روزمزد شده و به دلیل کوچک شدن فضا، بار کمتری به میدان‌ آمده و بالطبع بار ارائه شده با قیمت تمام شده بیشتری به دست مردم خواهد رسید.

وی در پایان اظهار کرد: ما با شهرداری به تعامل رسیده ایم، ولی با وجود اسناد و مستدلات فراوان ما، سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی مانع از این تعامل می شود.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار نیز در گفتگو با خبرنگار ایلنا، عنوان کرد: مشکل خاصی نداریم، میدان فعال است. اختلاف نظرهایی بین سازمان میادین و اتحادیه بارفروشان وجود دارد که قسمت عمده آن حل شده است.

احمدی افزود: فاز دوم میدان میوه و تره بار الغدیر در اردیبهشت ماه به بهره برداری می رسد و طراحی فاز ۳ این میدان نیز تا یک ماه آینده آماده می شود.

WhatsApp Image 2018-12-20 at 11.32.07 AM(2)

WhatsApp Image 2018-12-20 at 11.32.07 AM(1)

خبرنگار: مریم جم

غرفه داران میدان میوه و تره بار الغدیر اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر