کد خبر: 704812 A

سردار عباس‌زاده خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان، از متلاشی شدن باند سارقان حرفه ای منازل در شهرستان اهواز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان خوزستان با انجام کارهای اطلاعاتی موفق شدند هر 3 عضو باند سارقان سابقه دار حرفه ای منزل را که دارای سوابق کیفری متعدد در زمینه سرقت مسلحانه و همچنین فعالیت در زمینه خرید و فروش مواد مخدر را در پرونده خود داشتند و به وسیله 2 دستگاه خودرو اقدام به سرقت می کردند، شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

سردار عباس زاده عنوان کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد زیادی اموال مسروقه از قبیل وسایل منزل، گوشی تلفن همراه و ابزار آلات مربوط به سرقت کشف کردند.

وی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به چندین فقره سرقت منزل و 57 فقره سرقت گوشی تلفن همراه در نقاط مختلف شهرستان اهواز اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه با بیان اینکه در این رابطه یک مالخر نیز شناسایی و دستگیر شد، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده راهی مرجع قضائی شدند.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر