کد خبر: 704351 A

کانون سلامت روستای گلال کمپ باغملک، با حضور مسئولان شهرستان، زمان زاده سرپرست شبکه بهداشت و درمان باغملک، کارشناسان ستادی شبکه و مرکز بهداشت، دهیار، شورا و مردم روستا افتتاح گردید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از باغملک، در این مراسم زمان زاده سرپرست شبکه بهداشت و درمان باغملک در خصوص راه اندازی کانون های سلامت در شهرستان، اظهار داشت: راه اندازی کانون های سلامت در حقیقت نقش مشارکت مردم در اجتماعی سازی سلامت را ایفامی کند؛ رسالت مردم را برجسته می نماید و ایجاد کانون ها در سطح محلات الگوی مناسبی برای تحقق اجتماعی شدن سلامت می باشد.

وی افزود: باید دست به دست هم دهیم و خدمات ارزنده ای را آن طور که شایسته مردم است ارائه نماییم و به هدف اصلی خود که همان ارتقاء سلامت مردم می باشد برسیم.

در ادامه ین مراسم فرماندار باغملک عنوان کرد: خواهران و براداران شاغل در بهداشت و درمان می بایست با همدلی در فضای صمیمانه برای ارتقاء سلامت مردم قدم بردارند تا به اهداف سلامت و تغییر وضعیت بهداشتی و درمانی کنونی برسند.

نجاتی پور گفت: کانون های سلامت در حقیقت اجتماعی شدن سلامت با مشارکت مردم، سمن ها، معتمدین، سفیران سلامت، رابطین بهداشتی در راستای کمک به دولت و بخش بهداشت و درمان می باشند.

وی همچنین در خصوص وضعیت بیمارستان فعلی که به لحاظ داشتن فضای فیزیکی نامناسب جوابگوی نیازهای درمانی مردم نمی باشد، بیان کرد: تلاش می کنیم که بیمارستان جدید در اسرع وقت افتتاح گردد.

WhatsApp Image 2018-12-17 at 2.34.59 PM

WhatsApp Image 2018-12-17 at 2.34.45 PM

WhatsApp Image 2018-12-17 at 2.34.50 PM

WhatsApp Image 2018-12-17 at 2.34.56 PM

باغملک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر