کد خبر: 704056 A

استاندار خوزستان تاکید کرد:

نشست ماهانه شورای مبارزه با مواد مخدر روز یکشنبه 25 آذرماه به ریاست استاندار خوزستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، غلامرضا شریعتی در این نشست بر پیگیری تا تحقق تفاهمنامه های مربوط به طرح های مبارزه با مواد مخدر توسط دستگاه های اجرایی مربوطه تاکید نمود.

استاندار خوزستان عنوان کرد: طرح های مربوط به آموزش مهارت های زندگی با استفاده از نظرات نخبگان و با مشارکت اساتید دانشگاه تدوین و اجرایی شود.

رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به رویکرد دولت در جهت اجتماعی کردن موضوع مبارزه با مواد مخدر، خاطرنشان کرد: در این راستا جا دارد بیش از پیش از ظرفیت های سمن ها، صدا و سیما و دستگاه های فرهنگی استفاده گردد.

علی حسین حسین زاده معاون سیاسی اجتماعی استانداری نیز در این نشست با تشکر از گزارش های ارائه شده توسط هلال احمر و آموزش و پرورش، گفت: فرمانداران شهرستان ها با بررسی از وضعیت شهرستان خود در خصوص دستگاه هایی که در انجام وظایف محوله کوتاهی می کنند گزارشی تهیه نمایند تا با بررسی لازم نسبت به حل مشکلات احتمالی اقدام شود.

معاون استاندار افزود: برای بررسی دقیق تر و اشراف بیشتر بر مشکلات شهرستان ها سعی خواهیم کرد، برخی از جلسات شورای مبارزه با مواد مخدر استان را در شهرستان ها برگزار نماییم.

براساس این گزارش، در جریان این نشست فرمانداران آبادان و دشت آزادگان و مدیران دستگاه های آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، دانشگاه شهید چمران اهواز و دانشگاه علوم پزشکی به ارائه گزارش های جداگانه در خصوص طرح های در دست اجرای خود در زمینه مبارزه با مواد مخدر پرداختند.

استانداری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر