کد خبر: 702631 A

در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی؛

پنجمین جلسه مدیریت ارشد کمیته بحران و پدافند غیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با معرفی اعضای جدید خود برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی، پنجمین جلسه ستاد فرماندهی ارشد HSE، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران این منطقه با حضور مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مدیران عامل شرکت های پتروشیمی بندر امام و فجر و اعضای کارگروه تخصصی HSE، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران منطقه برگزار و طی آن جانشینان اول و دوم این ستاد معرفی شدند.

براساس مصوبات پیشین این ستاد، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، به عنوان فرمانده و مدیران عامل شرکت های پتروشیمی بندر امام و فجر به عنوان جانشینان اول و دوم فرماندهی ارشد HSE، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران منطقه می‌باشند.

همچنین در این جلسه، ضمن تشریح فرآیند اجرایی فرماندهی ارشد HSE، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران منطقه و ارائه گزارش اقدامات انجام شده تاکنون، مقرر گردید، توجهات لازم در زمینه ذخیره سازی تولیدات شرکت های پتروشیمی و رعایت استانداردهای لازم مد نظر در این خصوص قرار گیرد.

شناسایی فرآیندهای عملیاتی شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه و تدوین برنامه اجرایی برای بالابردن ایمنی فرآیند و اجرای برنامه های توانمند سازی و تیم سازی در حوزه HSE، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در بخش CMT و ICS در سطح منطقه از شاخص ترین اقدامات این ستاد بوده است که تداوم آن مورد تاکید قرار گرفت.

تدوین طرح جامع واکنش در شرایط اضطراری با مشارکت مراکز علمی و تخصصی، رصد شکل گیری تیم های عملیاتی مقابله با حوادث در شرکت های منطقه و تشکیل شبکه های تخصصی فرماندهی حادثه جهت ارتقاء دانش و هماهنگی شرکتها و لزوم آزمایش دوره ای تجهیزات عملیاتی مقابله با حوادث از دیگر مصوبات جلسه امروز بود.

WhatsApp Image 2018-12-12 at 5.36.09 PM

WhatsApp Image 2018-12-12 at 5.36.10 PM(1)

سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر