کد خبر: 702245 A

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایذه در گفتگو با ایلنا؛

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایذه گفت: برگزاری این مراسم در راستای ایجاد نشاط و شادابی در جامعه است که در کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش به سزایی دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، حسین محمدی اظهار کرد: این طرح به پیشنهاد شورای راهبردی مشورتی ثبت جهانی آثار ایذه در یونسکو به ریاست هدایت الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی در جهت ایجاد نشاط و امید به اداره کل فرهنگی اجتماعی استانداری خوزستان ارائه شد که با پیگیری فرامرز خوشاب، بهنام رضایی و حمایت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایذه سرانجام در قالب هفته فرهنگی ایذه برگزار شد.

وی افزود: سال گذشته اولین هفته فرهنگی در شهرستان ایذه برگزار شد ولی ادامه آن در دیگر شهرستان‌ها انجام نشد، امسال نیز به همت مسئولین شهرستان ایذه و استان خوزستان، این برنامه به‌صورت گسترده و در رده سنی کودک و نوجوان و بزرگ‌سال از شنبه ۱۷ آذرماه به مدت ۱ هفته آغاز به کار کرده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایذه تصریح کرد: جشنواره‌های داستان «بلوطی کا» و «برنج سوسن»، شاهنامه‌خوانی، هنرهای تجسمی، مسابقات ورزشی و بخصوص مسابقات محلی از برنامه‌های این هفته فرهنگی است.

 وی خاطرنشان کرد: هفته فرهنگی شهرستان ایذه ( هفت شو و هفت روز مالمیر) در راستای ایجاد نشاط و شادابی در جامعه است که این رویه به‌طور خودکار در کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش به سزایی دارد.

PicsArt_12-11-09.36.09

PicsArt_12-11-09.42.32

خبرنگار: مریم جم

ایذه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر