کد خبر: 701211 A

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استان خوزستان:

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان، بر توانمند سازی روابط عمومی ها و استفاده از روش های نوین اطلاع رسانی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سعید رضوانی در همایش توجیهی برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که امروز یکشنبه (18 آذرماه) در سالن شهید هاشمی استانداری برگزار شد، با اشاره به اقداماتی که در راستای اطلاع رسانی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام شده، اظهار کرد: در ستاد بزرگداشت هفته دولت کارگروه ویژه ای جهت اطلاع رسانی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی تشکیل شده که با همکاری صدا و سیمای مرکز خوزستان شرایطی فراهم شد تا مسئولین استانداری، فرمانداران، بخشداران و حتی دهیاران بصورت زنده از برنامه های مختلف خبری و ویژه برنامه این خدمات را به مردم اطلاع رسانی کنند.

وی افزود: کار تدوین و برنامه ریزی جهت اطلاع رسانی کارنامه 40 ساله انقلاب اسلامی از سال گذشته در صدا و سیمای مرکز خوزستان آغاز شده است؛ روابط عمومی ها به عنوان تامین کننده خوراک مطلوب برای رسانه ها در این زمینه می توانند نقش آفرینی کنند و اطلاعات مربوطه را تدوین و در اختیار رسانه های مختلف استان قرار دهند.

مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خوزستان تصریح کرد: با توجه به تغییر ذائقه مخاطبان و نفوذ فضای مجازی در همه زمینه ها، لازم است روابط عمومی ها روش های نوین اطلاع رسانی را بیاموزند و به کار بگیرند تا در برابر اخبار منفی با اخبار متقن و شفاف پاسخگو باشیم. امیدواریم با برگزاری جشنواره سلام به رشد توانایی اطلاع رسانی در عرصه های مختلف کمک کنیم.

وی ادامه داد: امسال جشنواره سلام را در جهت آموزش و توانمند سازی روابط عمومی ها احیاء کردیم که در این جشنواره قرار است 4 کارگاه آموزشی ویژه برگزار شود؛ که از جمله این کارگاهها آموزش روش های نوین اطلاع رسانی جهت انتشار عملکرد 40 ساله انقلاب اسلامی و روش اطلاع رسانی در زمان وقوع بحران ناشی از بلایای طبیعی می باشد.

رضوانی با اشاره به مصوبه دولت در فروردین ماه 95 خاطرنشان کرد: این مصوبه یک مصوبه تاریخی است که در قالب 5 بخش بود و مهمترین آن احیاء و پی گیری طرح 550 هزار هکتاری است که با اجرای کامل آن تحولی عظیم در بخش کشاورزی و دامپروری استان رخ می دهد. درحوزه آب و برق تحولات شگرفی اتفاق افتاد که با احداث نیروگاه های جدید و بروز رسانی شبکه توزیع برق شاهد این تحولات بودیم.

وی با بیان اینکه تابستان امسال شبکه توزیع برق استان پایداری بی سابقه ای داشت، گفت: امسال تابستانی بدون قطعی برق داشتیم و این اتفاق خوب مرهون همکاری و هماهنگی بین دستگاه های مربوطه و رسانه ها در امر اطلاع رسانی است.

استانداری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر