کد خبر: 701160 A

ایلنا از خوزستان گزارش می‌دهد؛

با ورود حدود ۱۰ تریلر اسلب به کارخانه گروه ملی فولاد اهواز، بازهم کارگران به اعتصاب متوالی خود ادامه دادند و ورود اسلب را مقطعی و ناپایدار عنوان کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، صبح امروز یکشنبه، ۱۸ آذر ماه، کارگران گروه ملی فولاد با وجود ورود مواد اولیه به شرکت همچنان به اعتصاب خود و راهپیمایی در خیابانهای شهر اهواز ادامه دادند.

کارگران تاکید کردند: در گذشته نیز مقدار‌محدودی شمش یا اسلب برای شکستن تجمعات و اعتراضات صنفی وارد شرکت کرده اند ولی مشکلات به قوت خود باقی مانده اند.

کارگران در تجمع امروز خود عنوان کردند: با وجود نیاز مبرم کارخانه گروه ملی فولاد به مواد اولیه، دیروز کارخانه فولاد دزفول پس از حدود یک ماه تعطیلی راه اندازی شد در حالیکه پرسنل این کارخانه یک ماه در مرخصی بودند که نشان دهنده دست های پشت پرده و مافیا است.

در این اثنا، برزو صالحی «مدیر اجرایی شرکت فولاد دزفول(روهینا جنوب)»، در گفتگو با خبرنگار ایلنا در خصوص ادعای کارگران گروه ملی فولاد مبنی بر تعطیلی ۳۰ روزه آن شرکت، عنوان کرد: این ادعا را به شدت تکذیب می کنم و صحت ندارد.

صالحی افزود: ولی در تامین مواد اولیه مشکل داریم و مواد اولیه خود را از استانهای دیگر تامین می کنیم.

وی خاطر نشان کرد: یکی از وظایف شرکت فولاد خوزستان تامین مواد اولیه صنایع استان است که انتظار داریم به این امر اهتمام ورزند.

 

گروه ملی صنعتی فولاد اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر