کد خبر: 700737 A

شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام با تلاش کارشناسان و متخصصان خود، موفق به کسب تندیس و لوح تقدیری بعنوان صادرکننده نمونه استان خوزستان در سال ۱۳۹۷ انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، همایش روز ملی صادرات و تجلیل از صادر کنندگان برتر استان خوزستان در  سالن  همایش  سازمان  صنعت، معدن و تجارت با حضور آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، شریعتی استاندار خوزستان و نظری رئیس سازمان توسعه تجارت کشور برگزار گردید.

طی این مراسم از ۱۵ شرکت و مجموعه ای که در سال ۱۳۹۷ در سطح استان و در  بخش صادرات غیرنفتی عملکرد مطلوبی داشته اند تقدیر و تشکر بعمل آمد که شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام با توجه به عملکرد مناسب و حضور فعال که در بازارهای بین المللی به منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و همچنین حمایت از تولید کالاهای ایرانی داشته است، موفق شد در بین صادرکنندگان نمونه استانی قرار بگیرد و تندیس صادرکننده نمونه استانی را کسب نماید.

شایان ذکر است در ادامه این مراسم، بانک توسعه صادرات ایران با اهداء لوح تقدیر و تندیس به شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام از فعالیت های این شرکت در جهت اعتلای نام ایران اسلامی در عرصه اقتصاد کلان تقدیر و تشکر  بعمل آورد.

WhatsApp Image 2018-12-08 at 2.09.44 PM

پتروشیمی بندر امام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر