کد خبر: 700357 A

پاپی زاده نماینده دزفول:

پس از درخواست و پیگیری نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل هلال احمر خوزستان وارد این شهرستان شد. پاپی زاده: با دستگاه هایی که در مواقع بحران ضعیف عمل کنند، برخورد می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از دزفول، به دنبال بارندگی شدید و بروز مشکلاتی برای برخی مناطق شهرستان دزفول، پس از تماس عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول با استاندار خوزستان، علی خدادادی مدیرکل هلال احمر خوزستان وارد دزفول شد.

عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی که هم اینک در ماموریت کمیسیون کشاورزی در شهر دره گز استان خراسان رضوی حضور دارد در گفتگوی تلفنی، اظهار داشت: بر اثر بارندگی شدید و طغیان رودخانه ها شهر سیاه منصور دزفول و همچنین منطقه سبیلی دچار سیلاب شدند که سریعا هماهنگی های لازم جهت اعزام دستگاه های سنگین و قایق جهت نجات ساکنین گرفتار در سیلاب انجام شد.

وی تصریح کرد: به دلیل تاریکی شب امکان پرواز بالگرد نبود، لذا با همکاری ارتش و دستگاه های اجرایی اقدامات لازم صورت گرفت.

پاپی زاده افزود: بسیاری از مناطق دزفول از جمله کوی نگارستان، کوی سعدی و زیباشهر با مشکل آبگرفتی معابر روبرو شدند که هماهنگی جهت اسکان آسیب دیدگان انجام شده است.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با وجودی که هواشناسی از روزهای قبل نسبت به آماده باش هشدار داده بود، اما متاسفانه برخی دستگاه های مربوطه غافلگیر شدند و در آمادگی لازم برای برخورد با بحران نبودند.

پاپی زاده  تصریح کرد: طی گفتگویی که با استاندار خوزستان انجام شد، مقرر گردید با دستگاه هایی که در مواقع بحرانی ضعیف عمل می‌کنند برخورد شود.

دزفول سیل خوزستان پاپی زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر