کد خبر: 692168 A

سرپرست فرمانداری شهرستان حمیدیه در جلسه مدیریت بحران که به منظور آمادگی و هماهنگی در راستای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارندگی که با حضور تمام اعضاء در روز پنج شنبه مورخ ۹۷/۸/۲۴ برگزار گردید، بر تعامل و همکاری تمام اعضاء در جهت مقابله با حوادث ناشی از بارندگی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، شاهین هاشمی در این جلسه به اخطاریه و هشدارهای سازمان هواشناسی و مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان مبنی بر پیش بینی وقوع باران شدید اشاره کرد و بر حضور اعضای ستاد بحران در شهرستان و همچنین برگزاری برنامه کشیک مستمر جهت خدمات رسانی در سطح شهرستان تاکید نمود.

هاشمی بر آمادگی همه جانبه مدیران در زمان های بحرانی تأکید کرد و افزود: آمادگی برای مقابله با بحران از اهمیت خاصی برخوردار است و همه دستگاه های اجرایی برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی کنند و با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند.

رئیس ستاد بحران حمیدیه در پایان، جهت رویارویی و مقابله با حوادث احتمالی، کلیه ادارات، شرکت ها و موسسات دولتی و غیردولتی مستقر در شهرستان نسبت به در اختیار قرار دادن تجهیزات و ماشین آلات سبک و سنگین خود در مواقع نیاز و شرایط بحرانی به ستاد بحران شهرستان اقدام نمایند.

حمیدیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر