کد خبر: 690878 A

سردار عباس‌زاده خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اعلام توقیف یک دستگاه تریلر از کشف 10 میلیارد ریال کالای قاچاق در شهرستان اندیمشک خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سردار حیدر عباس‌زاده اظهار داشت: با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام "حمایت از کالای ایرانی" و در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه و برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق، مأموران انتظامی ایستگاه پل زال اندیمشک با تشدید کنترل خودروهای عبوری، موفق به شناسایی و توقیف یک دستگاه تریلر حامل بار قاچاق شدند.

وی افزود: مأموران پلیس در بازرسی از محموله خودروی توقیفی، 10 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق از قبیل 7 پالت روغن موتور، یک پالت روغن گیربکس، یک پالت ضد یخ، 11 پالت انواع پمپ و ادوات کشاورزی، 4 پالت انواع تسمه تایم خودروی سواری و 63 کارتن واشر سرسیلندر فاقد هرگونه مجوز گمرکی کشف کردند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر و به همراه کالاهای مکشوفه پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان با بیان اینکه عملکرد قاچاقچیان مغایر با اقتصاد مقاومتی بوده و سلامت جامعه و اقتصاد داخلی را مورد هدف قرار می‌دهد، خاطرنشان کرد: تلاش پلیس جهت مبارزه با اخلالگران اقتصادی با قوت بیش از پیش ادامه دارد.

اندیمشک نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر