کد خبر: 686187 A

مدیر مخابرات منطقه خوزستان عنوان کرد:

مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: در راستای خدمات رسانی شرکت مخابرات استان خوزستان به زائرین اباعبدالله الحسین، روزانه بیش از ۱۲ هزار نفر تاکنون در مرز بین المللی شلمچه از سوی شرکت مخابرات پذیرایی شده اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان٬ رحیم فلاح زاده اظهار کرد: در مدت حضور شرکت مخابرات، در خصوص آنتن دهی و سرویس دهی در مرزهای بین المللی شلمچه و چذابه تاکنون خوشبختانه هیچ مشکلی بوجود نیامده است و مخابرات استان خوزستان با استقرار تیم های فنی به صورت ۲۴ ساعته از سایت های همراه اول و مراکز مخابراتی واقع در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه خدمات ارائه نموده است.

وی ادامه داد: امسال تعداد ۹ دکل در مرز بین المللی شلمچه و ۱۱ دکل در مرز چذابه، به تعداد ۱۴۷ سایت همراه اول به زواران اربعین حسینی خدمات رسانی کرده است.

مدیر شرکت مخابرات منطقه استان خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: امسال وایفای مخابرات ایران به صورت رایگان در هر ۲ پایانه مرزی به زائرین ارائه گردیده و همچنین ۲ دفتر ارائه خدمات مخابراتی و همراه اول در هر دو پایانه مستقر شده است و به زوار خدمات ارائه می نمایند.

در این بازدید، طباخی معاون مالی مخابران استان خوزستان، غایب پناه معاون تجاری و مدیران پشتیبانی، مدیرکل شرکت مخابرات منطقه خوزستان را  همراهی  کردند.

خبرنگار: ناصرحکیمی

شلمچه چذابه کربلای معلی مخابرات منطقه خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر