کد خبر: 685179 A

دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور:

دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و مشاور رئیس جمهوری گفت: امیدواریم که منطقه آزاد اروند بتواند بیشترین تسهیلات را برای مردم این منطقه و زائرین عتبات عالیات فراهم کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا مستقر در شلمچه، مرتضی بانک در جریان بازدید از نحوه خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی در این مرز، اظهار کرد: این سفر اختصاصا برای حضور در این راهپیمایی عظیم و با شکوه، بازدید از روند تردد زوار و بررسی امکانات و زیرساخت های انجام شده توسط منطقه آزاد اروند است تا اقدامات این منطقه را از نزدیک مشاهده کنیم.

وی افزود: ظرفیت های زیادی در زمینه تسهیلات برای زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه ایجاد شده که منطقه آزاد اروند نیز مشارکت های بسیاری در این خصوص داشته و امکانات بسیاری را برای زوار ابا عبدالله الحسین (ع) فراهم کرده است.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و مشاور رئیس جمهور با ابراز امیدواری از ارائه تسهیلات بیشتر به مردم این منطقه و زائران اربعین حسینی، تصریح کرد: امیدواریم که منطقه آزاد اروند بتواند بیشترین تسهیلات را برای مردم این منطقه و زائرین عتبات عالیات فراهم کند.

بانک به خدمات ارائه شده در ایام اربعین در مرز شلمچه به زوار ابا عبدالله الحسین (ع) اشاره کرد و گفت: این نیز کمترین خدمتی بود که می شد برای سهولت در تردد مردم و زائرین ارائه داد که خوشبختانه منطقه آزاد اروند به خوبی امکانات و تسهیلات لازم را برای حضور مردم در پیاده روی عظیم و با شکوه را فراهم کرده است.

وی خاطر نشان کرد: بنده نیز امروز هم برای حضور در این مراسم و هم بررسی و بازدید از اقدامات، امکانات و تسهیلاتی که منطقه آزاد اروند برای مردم فراهم کرده است به این منطقه سفر کردم تا از نزدیک شاهد اقدامات انجام شده باشم.

 

خبرنگار: محمود نواصر

شلمچه مرتضی بانک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر