کد خبر: 685134 A

جلسه ستاد اربعین قرارگاه چذابه با حضور رئیس این قرارگاه دکتر حسین حسین زاده در پنج شنبه 3 آبان برگزار و مسائل مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان و رئیس قرارگاه چذابه در این جلسه بر لزوم  مدیریت جهادی و اعتقادی  تاکید کرده و ادامه داد: به شکرانه خداوند اکنون که اکثر مشکلات و موانع برطرف شده باید خود را برای مرحله بعدی  یعنی برگشت زوار و همچنین وضعیت آب  و هوایی که در روزهای آینده داریم آماده نگه داریم. 

حسین زاده در این جلسه افزود: الحمدلله تا کنون مشکل خاصی در این مرز در خصوص تردد و یا مشکلات امنیتی نداشتیم و خدمات صورت گرفته برای زوار از جمله راههای مواصلاتی و خدماتی خیلی بیشتر از کشور عراق است.

رئیس قرارگاه چذابه تصریح کرد: با توجه به پیگیریهای مستمر استاندار و علل الخصوص اجرای  برنامه جامع تثبیت مواکب و استقرار مدیران استانی در چذابه و تشکیل ستاد ویژه میدانی با همت مدیران عضو این قرارگاه، تمامی مشکلات و موانع پیش آمده برطرف و کارها به نحو احسن انجام شده است.

در ادامه، آیت‌الله سیدابوالحسن حسن‌زاده  امام جمعه موقت اهواز  نیز در این جلسه با اشاره به زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های موجود در مرزهای استان، گفت: وضعیت به نسبت سال‌های گذشته به ویژه در این مرز بهبود پیدا کرده است ولی هنوز  کمبودهایی دیده می شود که باید مرتفع شوند.

وی تصریح کرد: در جلساتی که با مسئولین کشوری و استانی داشتم همیشه گفته ام که اربعین نیازمند اعتبارات ملی است، چرا که اعتبارات استانی کافی نیست. چون این اعتبارات محدود است و برای تکمیل پروژه های عمرانی کفایت نمی کند، و از مسئولان استانی خواست در این خصوص پیگیری ویژه ای انجام دهند.

شایان ذکر است، فرماندار دشت آزادگان و دیگر مسئولین حاضر در جلسه نیز گزارش  مفصلی از اقدامات صورت گرفته و مشکلات و موانع موجود را مطرح و رئیس قرارگاه دستورات مقتضی را در این خصوص صادر کرد.

 

چذابه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر