کد خبر: 678504 A

افشین حیدری خبر داد:

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: به زودی طی مراسمی باشکوه از قهرمانان مدال آور خوزستانی در میادین بین المللی، آسیایی و جهانی تجلیل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، افشین حیدری اظهارکرد: براساس برنامه مدنظر به زودی طی مراسمی باشکوه از قهرمانان مدال آور خوزستانی در شش ماه دوم سال 96 و شش ماه اول سال 97 تجلیل خواهد شد.

وی با ابراز خوشحالی نسبت به موفقیت سه ورزشکار خوزستانی در رقابت های دو و میدانی پاراآسیایی، گفت: پرتابگران خوزستانی‌ روز گذشته کار خود در این مسابقات را آغاز کردند، که حاصل آن سه مدال بود و امیدوارم در ادامه نیز دیگر ورزشکاران استان با مدال جاکارتا را ترک کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان افزود: به محض ورود کاروان خوزستان از رقابت های پاراآسیایی، مراسم استقبال ویژه ای برای این عزیزان خواهیم داشت تا به نحو شایسته ای از زحمات این ورزشکاران و مربیان قدردانی کرده باشیم.

وی بیان کرد: به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش نیز چندین پروژه ورزشی در استان از جمله شهید مجدیان دزفول به بهره برداری می رسد تا با افزایش اماکن ورزشی، بیش از پیش شاهد موفقیت خوزستانی ها در میادین بین المللی باشیم.

وزارت ورزش و جوانان استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر