کد خبر: 669588 A

در دیدار مسئولان خانه کارگر و خبرگزاری ایلنا در خوزستان با نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی مطرح شد؛

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در دیدار با دبیر اجرایی خانه کارگر خوزستان و سردبیر خبرگزاری ایلنا در این استان، گفت: از توسعه‌ی فعالیت‌های کارگری و خبری در شهرستان دزفول حمایت می‌کنم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از دزفول، روز گذشته یکشنبه ۲۵ شهریورماه، دیداری بین آقایان درویشی «دبیر اجرایی خانه کارگر خوزستان»، شریعت «سردبیر خبرگزاری ایلنا در خوزستان» و علی نژاد «رئیس انجمن صنفی کارگران و استادکاران ساختمانی دزفول» با مهندس پاپی زاده «نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی» در دفتر این نماینده مجلس برگزار گردید.

در این دیدار و گفتگو، طرفین به تبادل‌نظر در خصوص توسعه فعالیت‌های خبری، ایجاد زیرساخت‌های رفاهی جهت کارگران و اعضای خانه کارگر و همچنین افتتاح خانه کارگر در شهرستان دزفول، پرداختند.

درویشی در این نشست گفت: شهرستان دزفول از پتانسیل خوبی برای توسعه‌ی گردشگری برخوردار است و ازاین‌رو خانه کارگر مایل است در صورت تمایل و همکاری مسئولین شهرستان، فعالیت‌های خود را در زمینه‌ی رفاهی و خدماتی آغاز نماید.

دبیر اجرایی خانه کارگر خوزستان، افزود: خانه‌ی کارگر جمهوری اسلامی ایران، هم‌اکنون در اکثر نقاط کشور مراکز اقامتی جهت فراهم نمودن مسافرتی ارزان برای اعضای خانه کارگر و خانواده‌هایشان ایجاد نموده و در همین راستا با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب دزفول و قرار گرفتن در ورودی استان خوزستان، این شهرستان از پتانسیل مناسبی جهت معرفی به‌عنوان یکی از مقاصد گردشگران عضو خانه کارگر برخوردار است.

ذوالفقار شریعت نیز در این دیدار، بیان داشت: خبرگزاری ایلنا به‌عنوان یک خبرگزاری مستقل و متعلق به جامعه‌ی کارگری، در دهه‌ی اخیر نقش مؤثری در استان خوزستان ایفا نموده که در صددیم فعالیت این خبرگزاری را در شمال استان نیز بیش‌ازپیش توسعه دهیم.

سردبیر خبرگزاری ایلنا در خوزستان، افزود: هم‌اینک محل مناسبی جهت دفتر نمایندگی ایلنا در شهرستان دزفول در نظر گرفته‌ایم و به‌زودی با برطرف شدن مشکلات مالی پیش رو، این دفتر رسماً کار خود را آغاز خواهد نمود.

پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، ضمن ابراز خرسندی از این نشست، گفت: خانه کارگر و شخص آقای محجوب در پیگیری مشکلات کارگران حوزه انتخابیه، انصافاً همکاری خوبی با ما داشته‌اند و ما نیز آمادگی کامل داریم تا با هر پیشنهادی که منجر به رفاه جامعه‌ی کارگری شود و کمک به رشد و توسعه‌ی شهرستان نماید، همکاری داشته باشیم.

وی ضمن تشکر از علی نژاد رئیس انجمن صنفی کارگران و استادکاران ساختمانی دزفول و همکارانش، وجود چنین تشکل‌هایی را باعث نظم دادن و افزایش راندمان کیفی و کمی مشاغل و حرفه‌ها دانست.

 

 

ذوالفقار شریعت قربان درویشی پاپی زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر