کد خبر: 660656 A

سرپرست اداره میراث فرهنگی آبادان اعلام کرد:

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آبادان از آغاز اولین جشنواره ایده‌های گردشگری این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از آبادان، جمال عامری‌نسب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌های عظیم توریستی در این منطقه و لزوم استفاده از طرح‌های نوین در راستای ارتقا و افزایش برنامه‌ها و جاذبه‌های فعلی، اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان آبادان «اولین جشنواره ایده‌های گردشگری» این شهرستان را در سطح استانی برگزار می‌کند.

وی افزود: گردشگری ورزشی، گردشگری آبی، گردشگری درمانی، گردشگری صنعتی، گردشگری غذایی، گردشگری شرکت‌های حمل و نقل همچون هواپیمایی، گردشگری فرهنگی و هنری، گردشگری صنایع دستی و گردشگری روستایی از محورهایی است که برای شرکت‌کنندگان در این جشنواره در نظر گرفته شده است.

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان آبادان توضیح داد: موضوعی تحت عنوان «آزاد» نیز در نظر گرفته شده تا چنانچه علاقمندان به شرکت در این جشنواره، طرحی غیر از موضوعات عنوان شده داشتند، در این بخش شرکت کنند.

عامری‌نسب توضیح داد: فرمانداری ویژه آبادان، دادگستری آبادان، سازمان منطقه آزاد اروند، اداره کل بنادر و دریانوردی آبادان، شهرداری آبادان، فرآورده‌های خرمایی ایوان، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان، شهرداری اروندکنار، شهرداری چوئبده و شرکت پالایش نفت آبادان در این حرکت بزرگ مشارکت کردند.

وی در پایان عنوان کرد: زمان برگزاری جشنواره از تاریخ 3 الی دهم شهریورماه است. براساس برنامه‌ریزی های صورت گرفته علاقمندان باید طرح‌های خود را به صورت مکتوب از طریق ایمیل «abadan.festival@gmail.com» ارسال کنند؛ فرآیند ارسال آثار فقط به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر