کد خبر: 601651 A

مدیر عامل آب و فاضلاب خوزستان:

مدیر عامل آبفا خوزستان گفت: مخزن ذخیره 8 هزار متر مکعبی آب و تأسیسات ایستگاه پمپاژ و سیستم گندزدایی آب شهری رامشیر وارد مدار بهره برداری شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، صادق حقیقی پور اظهار داشت : مخزن ذخیره 8 هزار متر مکعبی آب و تأسیسات ایستگاه پمپاژ و سیستم گندزدایی آب شهری رامشیر وارد مدار بهره برداری شد.

وی افزود: در این پروژه یک ایستگاه پمپاژ  با ظرفیت 14 هزار متر مکعب در شبانه روز، سیستم گندزدایی 250 لیتر بر ثانیه و توان پمپ های سانتریفیوژ معادل 75 کیلووات با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد ریال احداث و بهره برداری شد.

مدیر عامل آبفا خوزستان با اشاره به اهداف این پروژه بیان کرد:  افزایش میزان ذخیره آب شرب به میزان 8 هزار متر مکعب و همچنین پایدار سازی شبکه توزیع آب شرب شهرستان رامشیر را از اهداف این پروژه عنوان کرد.

رئیس هیئت مدیره آبفا خوزستان با اشاره به زمان اجرایی پروژه گفت: عملیات اجرایی این پروژه توسط سازمان آب و برق خوزستان از سال 92 آغاز شده بود که در سال 96 به پایان رسید، تا امسال ما بتوانیم خدمات مطلوبی به مردم این شهر ارائه کنیم .

مدیر عامل آبفا خوزستان به مجهز بودن سیستم های کنترل و هدایت این پروژه اشاره کرد و گفت : این تأسیسات مجهز به مدرن ترین امکانات و سیستم های کنترل و هدایت و بهره برداری است و با راه اندازی آن شاهد افزایش 100 درصدی ظرفیت ذخیره ، آبگیری و پایداری هر چه بیشتر آب این شهر خصوصاً در تابستان خواهیم بود.

آبفا خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر