کد خبر: 590375 A

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان خبر داد:

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: آبادان هم بهچون سال‌های گذشته میزبان جایزه ملی شهید رهنمون و کنگره علمی تروما و طب رزم است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، علیرضا آموزنده اظهار داشت: ششمین آیین اعطای جایزه ملی شهید رهنمون و هشتمین کنگره علمی تروما و طب رزم به میزبانی آبادان برگزار می‌شود.

وی در همین خصوص اضافه کرد: فعالیت‌ های علمی و پنل‌های تخصصی این گردهمایی روز چهارشنبه نهم اسفندماه در بیمارستان صحرایی علی ابن ابیطالب(ع) آبادان برگزار می‌شود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان به برگزاری رزمایش بهداشت و درمان در اردوگاه شهید باکری خرمشهر اشاره کرد و افزود: این رزمایش صبح روز 5شنبه دهم اسفندماه آغاز می‌شود.

وی از زمان اعطای جایزه ملی شهید رهنمون گفت و خاطر نشان کرد: این جایزه نیز عصر دهم اسفند در همان اردوگاه شهید باکری به برگزیدگان اهدا می‌شود.

آموزنده تصریح کرد: در برنامه امسال از 26 شهید، 8 پزشک شهید، 7 فرمانده شهید بهداری، 6 پرستار و بهیار شهید و 5 دانشجوی شهید با حضور خانواده ایشان تجلیل به عمل می‌آید.

وی از برگزاری مراسم تجلیل از عباس شیبانی از فرهیختگان بهداشت و درمان گفت و بیان کرد: با بهره جستن از نقاط ضعف و قوت سال‌های گذشته برنامه امسال را اجرایی می‌کنیم.

آموزنده برگزاری این کنگره را یک رویداد فرهنگی تعریف کرد و گفت: پیشنهاد می‌شود از حضور روایان جنگ نیز در این برنامه استفاده شود.

شایان ذکر است جلسه هماهنگی ششمین آیین اعطای جایزه ملی شهید دکتر رهنمون وهشتمین کنگره علمی تروما و طب رزم با حضور سردار احمد عبداللهی، معاون بهداشت، امداد، درمان و آموزش پزشکی کل سپاه برگزار شد.

وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر