کد خبر: 589901 A

فرمانده انتظامی خوزستان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر و کشف 210 کیلوگرم حشیش و 9 کیلوگرم هروئین در آبادان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سردار"حیدر عباس زاده " گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان آبادان در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر و تلاش های شبانه روزی موفق به کشف 210 کیلو گرم حشیش و 9 کیلوگرم هروئین در آبادان شدند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان این که ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان با اقدامات اطلاعاتی، عملیاتی، پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه سوداگران مرگ شدند، افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضائی محل اختفاء متهمان مورد بازرسی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: در بازرسی از محل اختفاء سوداگران مرگ، 210 کیلو گرم مواد مخدر از نوع حشیش و 9 کیلوگرم هروئین که به صورت ماهرانه جا سازی شده بود کشف و 2 قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند؛ در این زمینه یک دستگاه خودرو و یک دستگاه موتور سیکلت کشف و  متهمان با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

سردار عباس زاده در پایان با اشاره به مبارزه بی امان و خستگی ناپذیر پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر که بطن جامعه را هدف گرفته اند، از مردم به عنوان حامیان نیروی انتظامی خواست؛ در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت های قاچاقچیان مواد مخدر، از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

نیرو انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر