کد خبر: 577759 A

مدیرکل پست خوزستان اعلام کرد:

مدیرکل پست استان خوزستان گفت: به منظور تسهیل در ارایه خدمات مربوط به کارت هوشمند ملی و رفاه حال شهروندان، پیش ثبت‌نام و نوبت‌گیری در واحدهای پستی دولتی سراسر استان را رایگان اعلام کرد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از خوزستان،حموله عنوان‌کرد: به دنبال روند ارائه خدمات مربوط به کارت ملی هوشمند خدمات مربوط به پیش‌ثبت نام و نوبت گیری کارت هوشمند ملی در واحدهای پستی سراسر استان به صورت رایگان انجام می شود.

حموله از روند ارایه خدمات پیش ثبت نام رایگان و سایر خدمات مربوط به کارت هوشمند ملی در باجه‌های مرکزی پست اهواز بازدید به عمل آورد و در جریان این بازدید امکانات و تجهیزات فراهم شده به منظور دسترسی متقاضیان به خدمات پیش‌ثبت نام رایگان را مطلوب ارزیابی‌کرد و از تمامی کارمندان خواست تسهیل در ارائه خدمت و تامین رضایت شهروندان را در اولویت کاری خود قرار دهند.

وی تصریح کرد: بر این اساس، امکانات لازم اعم از رایانه و خطوط ارتباطی در محل‌های مناسب واحدهای پستی ارایه دهنده خدمات کارت هوشمند ملی قرار گرفته است تا متقاضیان بتوانند پیش ثبت نام را شخصا و بدون پرداخت هزینه نیز انجام دهند.

مدیرکل پست استان خوزستان اظهار داشت: همچنین متقاضیان می‌توانند در صورت نیاز،  پیش ثبت نام را با همکاری کارکنان پست به صورت رایگان انجام دهند.  

شایان ذکر است در اداره پست مرکزی استان خوزستان دو باجه جهت پیش ثبت نام کارت ملی هوشمند جهت ثبت نام متقاضیان راه اندازی شده است.

اداره کل پست استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر