کد خبر: 550513 A

روابط عمومی شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان اعلام کرد: مجوز عقد قرارداد محصولات تابستانه امسال در سامانه عقد قرارداد آب زراعی برای مدت محدودی اخذ گردیده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، بنا بر اطلاعیه روابط عمومی شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان، کشاورزانی که به هر دلیل قرارداد آب محصولات تابستانه از جمله ذرت خود را منعقد نکرده اند از امروز سه شنبه دوم آبان ماه لغایت شنبه ششم آبان ماه می توانند با مراجعه به امور مشترکین شرکت نسبت به عقد یا اصلاح قرارداد آب خود اقدام نمایند.

این روابط عمومی تاکید کرده است با مجوز سازمان آب و برق خوزستان، ثبت یا اصلاح قرارداد آب قراردادهای تامین آب فصل تابستان امسال در سامانه یکپارچه حفاظت و بهره برداری منابع آب و امور مشترکین "ساماب" فقط برای مدت یاد شده، امکان پذیر است و با گذشت بیش از یک ماه از پایان فصل تابستان، به هیچ عنوان فرصت مذکور تمدید نخواهد شد.

در این اطلاعیه از کشاورزان فاقد قرارداد آب محصولات تابستانه خواسته شده است نسبت به عقد قرارداد آب اقدام نموده تا مشمول جریمه های قانونی نگردند.

26 محصول مختلف در تابستان در منطقه شمال خوزستان به بار می نشیند که از آن جمله می توان به ذرت دانه ای، گوجه فرنگی، کاهو، کلم و هویج اشاره کرد.

شبکه های آبیاری شمال خوزستان بیش از 18 هزار مشترک دارد که در دو فصل زراعی تابستان و زمستان با شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان قرارداد آب می بندند.

سازمان آب و برق خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر