کد خبر: 1153224 A

استاندار خوزستان در نشست ستاد استانی کرونا:

استاندار خوزستان گفت:خوشبختانه روند واکسیناسیون در سطح کشور به گونه‌ای پیش می‌رود که جامعه هدف تا حد مطلوبی تحت پوشش قرار خواهد گرفت و به تدریج فعالیت‌های جامعه عادی سازی می شود.

به گزارش ایلنا از خوزستان، صادق خلیلیان امروز در نشست ستاد استانی کرونا، گفت: آنچه که مهم است و تمرکز ما باید بر آن باشد رعایت پروتکل هاست و بنابراین بایستی این را در دستور کار قرار بدهیم چرا که اگر شرایط جامعه و فعالیت ها عادی شود و حتی پوشش واکسیناسیون ۱۰۰ درصدی هم برای جامعه هدف تحقق پیدا کند اما عدم رعایت پروتکل‌ها می تواند شرایط نامناسبی را از نظر این بیماری برای جامعه به دنبال  داشته باشد.

استاندار خوزستان، افزود: مجوز بازگشایی حضوری دانشگاه ها داده شده و به محض اینکه دانشگاه‌ها آمادگی داشته باشند امکان بازگشایی حضوری دانشگاه ها وجود دارد. هدف ما این است فعالیت های دانشگاه به صورت حضوری انجام شود و انشاالله بتوانیم در خوابگاه‌ها شرایط را مهیا نموده و بدین منظور پوشش واکسیناسیون را گسترش دهیم و دانشجویان و کادر آموزشی بتوانند فعالیت های حضوری خودشان را آغاز کنند.  

وی ادامه داد: همچنین لازم است طرح شهید سلیمانی پیش از بروز پیک بعدی تقویت شود تا در زمان پیک آینده بتوانیم شرایط را بهتر مدیریت نماییم.

خلیلیان افزود: ضمن تشکر از فرهنگیان عزیز که تلاش بسیار خوبی برای توسعه واکسیناسیون و انجام آن در مدارس داشتند قرار شد که با انجام فراخوان کار تکمیلی در این زمینه انجام شود.

 

انتهای پیام/
ستاد کرونا خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر