کد خبر: 112543 A

پنجمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خوزستان از ۹ تا ۱۲ بهمن سال‌جاری در اهواز برگزار می‌شود.

پنجمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خوزستان از ۹ تا ۱۲ بهمن سال‌جاری در اهواز برگزار می‌شود.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در گفتگو با خبرنگار ایلنا در اهواز گفت: پنجمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خوزستان از ۹ تا ۱۲ بهمن سالجاری در اهواز برگزار می‌شود.

عبدالحسین رضایی‌زاده افزود: این نمایشگاه با همکاری بخش خصوصی و شرکت نمایشگاه‌های بین المللی خوزستان و با هدف حمایت از تولید ملی، تقویت ساخت داخل و بومی سازی تجهیزات صنعت نفت برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خوزستان با توجه به ظرفیت‌های گسترده استان خوزستان به عنوان زادگاه صنعت نفت کشور و استقرار بزرگ‌ترین شرکت‌های بالادستی و پایین دستی در این استان به پیشنهاد شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و تایید وزارت نفت از سال ۱۳۸۸ آغاز به کار نمود.

رضایی‌زاده گفت: پنجمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی استان خوزستان امسال نیز با حضور و حمایت ۴ شرکت اصلی تابعه وزارت نفت، مشارکت بخش خصوصی و سازندگان بر‌تر داخلی از جمله اعضای انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران و استان خوزستان برگزار می‌شود. در این نمایشگاه همچنین شرکت‌های نفتی، دانشگاه‌ها، مراکز علمی و تحقیقاتی و نهادهای مرتبط با ساخت و تامین کالای صنعت نفت حضور خواهند داشت.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب خاطر نشان کرد: هر ساله در این نمایشگاه میزگرد‌ها و پنل‌های تخصصی متعددی برای سازندگان داخلی و با حضور مدیران ارشد مناطق نفتخیز جنوب برگزار می‌شود که زمینه شناسایی نیاز‌های صنعت نفت و توانمندی شرکت‌های داخلی را فراهم نموده و تفاهم نامه‌ها و قرادادهای متعددی را به‌دنبال دارد.

وی گفت: شرکت‌ها و صنعتگران علاقمند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این نمایشگاه می‌توانند به وب‌سایت شرکت نمایشگاه‌های بین المللی خوزستان به آدرس ahwazfair. net مراجعه نمایند.

استان خوزستان بخش خصوصی پالایش پتروشیمی روابط عمومی صنعت نفت گاز نفت وزارت نفت اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر