کد خبر: 1122690 A

شهروندان هندیجان از پرسه‌زدن سگ‌های بلاصاحب در سطح شهر گله‌مند هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، تعداد زیادی از شهروندان با ابراز نارضایتی و گله‌مندی شدید در خصوص رها شدن سگ‌های بلاصاحب از مسئولان امر خواستار رسیدگی و فوری شدند.

یکی از شهروندان گفت: باتوجه به وضعیت نگران کننده و پرسه‌زدن وقت و بی‌وقت سگ‌های بلاصاحب و سرگردان در سطح شهر خطر حمله به مردم را در پی دارد نیز اگر فکری به کنترل و جمع‌آوری این جانوران باوفا نشود در این صورت جمعیتشان رو به فزونی نهاده و مشکلاتی عدیده‌ای را به وجود خواهند آورد.

وی افزود: با توجه به فصل گرما در سطح شهرستان شاهد این هستیم که گله‌های سگ‌های بلاصاحب باعث ایجاد مزاحمت و حمله ورشدن به مردم می‌گردند که شاید مصیبتی برای افراد سالمند و کودکان را به وجود بیاورند که طی این چند روز هم به وجود آورده اند.

دیگر شهروند هندیجان ادامه داد: دیشب به همراه همسرم از زیر پل گذر داشتیم با موتور رد می‌شدیم که چند سگ به من حمله‌ور شدند، خدا به ما رحم کرد. خودرویی به کمک ما آمد و ما را نجات داد. من از مسئولان امر به‌ویژه شهرداری درخواست دارم که فوری به این معضل جدی رسیدگی نمایند تا شهروندان دچار گازگرفتگی سگ‌ها نشوند.

شهروند دیگر هندیجانی گفت: متأسفانه در گروه‌های فضای مجازی کلیپی مشاهد گردیده که سگ‌های بلاصاحب به یکی از شهروندان هندیجانی حمله‌ور شده که باعث رعب و وحشت شده است. جای تأسف دارد از یک‌ طرف نیز بیماری کرونا و گرمای طاقت‌فرسا مشکلات را در شهرستان بیشتر می‌کند؛ لذا از مدیران شهرستان درخواست داریم که فوری در خصوص این معضل اقداماتی صورت دهند تا شاهد آسودگی شهروندان باشیم.

انتهای پیام/

خبرنگار: ناصر حکیمی

هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر