کد خبر: 1114154 A

استاندار خوزستان تأکید کرد:

استاندار خوزستان گفت: نمایندگان تشکل کارگری اجازه میدان‌داری و سوءاستفاده عناصر معاند از گلایه‌مندی بر حق کارگران این شرکت را ندهند. هدف ما حل مسائل از فرآیندهای کارگری و اجتماعی است.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، مشکلات کارگران نیشکر هفت‌تپه شوش امروز طی نشستی به ریاست قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان و با حضور رضا نجاتی معاون سیاسی اجتماعی استانداری، حبیب اله فضل اله پور مدیرکل سیاسی استانداری، عدنان غزی فرماندار شوش، ارسلان غمگین مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان و نمایندگان شورای اسلامی کارگران این شرکت مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان ضمن تشریح پیگیری‌های مداوم خود در خصوص وضعیت این شرکت بر تسریع در امر پرداخت حقوق معوق کارگران از محل تولید صورت گرفته تاکید کرد و گفت: دو اولویت مهم ما پایداری و برقراری شرکت و پرداخت مطالبات کارگران است.

وی افزود: نمایندگان تشکل کارگری اجازه میدان‌داری و سوءاستفاده عناصر معاند از گلایه‌مندی بر حق کارگران این شرکت را ندهند و هدف ما حل مسائل از فرآیندهای کارگری و اجتماعی است و نباید چنین موضوعاتی تبدیل به مسائل سیاسی و امنیتی شود.

استاندار خوزستان همچنین در این جلسه مکاتبات صورت گرفته جهت حل مشکلات این شرکت را مورد بررسی قرار داد و در تماس تلفنی با مسئولان قضایی مشکلات شرکت نیشکر هفت‌تپه را پیگیری کرد.

انتهای پیام/
استانداری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر