کد خبر: 1106135 A

در ۲۴ ساعت گذشته رخ داد؛

مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان از بستری شدن ۵ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، داود رئیسی با اشاره به افزایش مراجعه بیماران مبتلا به کرونا در شهر و روستاهای هندیجان، اظهار داشت: متأسفانه در میان کم‌توجهی مردم و جامعه شهرستان به دستورالعمل‌های مقابله با کرونا، شاهد گسترش سریع بیماری به‌احتمال خیلی زیاد سویه دلتا در شهرستان هستیم، به طوری که در ۲۴ ساعت گذشته شاهد بدحال شدن ۵ مورد از همشهریان هندیجانی مبتلا به کرونا بودیم که هم اکنون در بیمارستان شهداء هندیجان بستری می‌باشند.

وی افزود: نکته مهم در این پیک بیماری کرونا، وجود تعداد بسیار بیشتری از جوانان در میان افراد بدحال مبتلا به کرونا می‌باشد که با توجه به مراودات بیشتر این قشر از جامعه باعث انتقال سریع‌تر و بیشتر بیماری در میان مردم خواهند شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان در پایان خاطرنشان کرد: از مردم عزیز و فهیم هندیجان خصوصا جوانان که دارای تجمعات بیشتر و رفت‌وآمدهای بیشتری هستند، درخواست دارم، در پیک پنجم بیماری کرونا همانند پیک‌های قبلی، با افزایش توجه و جدیت در رعایت دستورالعمل‌ها از آسیب این بیماری به خود و اطرافیان و شهروندان جلوگیری کنیم. دستورالعمل‌ها را رعایت کنند، ماسک بزنند و دورهمی‌ها و مراسمات را تا بهبود شرایط به طور کامل تعطیل کنند، بسیاری از موارد مثبت شناسایی شده، توسط افراد بدون علامت، در دورهمی‌های خانوادگی به این بیماری مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/

خبرنگار: ناصر حکیمی

هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر