کد خبر: 1086858 A

مدیر شبکه بهداشت درمان هندیجان خبر داد:

مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان گفت: موارد بیماری کرونا در هندیجان در حال افزایش است.در دو روز گذشته تعداد موارد سرپایی به‌شدت افزایش پیدا کرد و پیش‌بینی می‌شود این افزایش همچنان ادامه داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، داوود رئیسی اظهار داشت: از مردم شریف هندیجان تقاضا داریم دستورالعمل‌ها را رعایت کنند، ماسک بزنند و دورهمی ها و مراسمات را تا بهبود شرایط به‌طور کامل تعطیل کنند، تمامی موارد مثبت شناسایی شده و شناسایی نشده بدون علامت، در دورهمی های خانوادگی موجب ابتلا دوستان و نزدیکان خود به کرونا می‌شوند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان افزود: متأسفانه همانند گذشته، بی‌توجهی جوانان به بیماری کرونا و عدم رعایت دستورالعمل‌ها توسط صنف کالای خانگی، عوامل اصلی افزایش و شیوع کرونا در هندیجان هستند. صنف کالای خانگی به علت بالا بودن مراجعین غیربومی و به‌عنوان گسترده‌ترین و پر رفت و آمد ترین صنف هندیجان، تأثیرگذاری فراوانی در بالا رفتن یا پایین آمدن موارد بیماری کرونا در هندیجان دارند. قطعا همراهی این دو قشر جامعه در مقابله با کرونا تأثیر چشم‌گیری در کاهش موارد بیماری در روزهای آتی خواهد داشت.

وی در پایان گفت: حفظ سلامت مردم مسئله‌ای است که با تمام توان برای آن تلاش می‌کنیم و از کسانی که در این راه ما را همراهی می‌کنند تشکر و قدردانی می‌نماییم، اما با اصناف، ادارات و ارگان‌هایی که با اهمال و بی‌توجهی، سلامت مردم را به خطر بیندازند، طبق قانون برخورد جدی خواهیم داشت.

انتهای پیام/

خبرنگار: ناصر حکیمی

هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر