کد خبر: 1085481 A

مدیر صندوق بیمه اجتماعی خبر داد؛

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خوزستان، از افزایش ۲۵ درصدی مستمری‌ها در این صندوق بیمه خبر داد‌.

به گزارش ایلنا از خوزستان، به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان، حسین جعفرخادم ضمن اعلام افزایش ۲۵ درصدی مستمری‌های مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی اظهار کرد: این میزان افزایش در مستمری خرداد‌ماه اعمال و واریز خواهد شد.

او افزود: مابه التفاوت افزایش ۲۵ درصدی مستمری‌ها برای فروردین و اردیبهشت‌ماه سال جاری نیز، محاسبه و همزمان با مستمری خرداد‌ماه واریز می گردد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر خوزستان، با اشاره به تعداد بیمه شدگان و مستمری بگیران عنوان‌ کرد: تعداد بیمه‌شدگان صندوق استان، بالغ بر ۸۲ هزار خانوار هست که تعداد پنج هزار و ۸۶۶ خانوار در حال حاضر مستمری دریافت می‌کنند و از این تعداد، ۲ هزار و ۶۵ خانوار مستمری بازنشستگی پیش از موعد، ۱۸۵ خانوار بازنشستگی سالمندی، تعداد ۳ هزار و ۲۰۳ خانوار مستمری فوت و تعداد ۴۱۳ خانوار مستمری ازکارافتادگی دریافت می‌کنند.

وی در پایان از سطح درآمدی در این صندوق گفت و یادآور شد: تعداد ۸ سطح درآمدی در این صندوق وجود دارد که جامعه هدف با‌توجه به توان مالی خود، یکی از سطوح درآمدی را انتخاب و حق بیمه خود را پرداخت می‌کنند و حداقل سطح درآمدی روستاییان ۶۵۰ هزار تومان و حداکثر آن یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

 

بازنشستگی روابط عمومی فوت کشاورزان حق بیمه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر