کد خبر: 1085241 A

در لیگ برتر فوتسال بانوان کشور؛

بانوان تیم پالایش نفت آبادان در مرحله فینال لیگ برتر فوتسال کشور، با شکست حریف خود از خراسان رضوی، موفق به کسب عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، لیگ برتر فوتسال بانوان امروز چهارشنبه 12 خردادماه با برگزاری دو دیدار (فینال) به کار خود پایان داد و تیم پالایش نفت آبادان عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.

از ساعتی پیش تیم صدرنشین سایپا تهران به مصاف تیم ملی‌حفاری اهواز رفت و در یک دیدار حساس و نفس‌گیر، نتیجه را 3 بر 2 به حریف خوزستانی خود واگذار کرد تا با مجموع 12 امتیاز در سکوی دوم و عنوان نایب‌قهرمانی، این فصل را پایان دهد.

نیمه نخست این دیدار با دو گل سارا افرازی از ملی حفاری و تک گل مارا ترکمان از سایپای تهران به پایان رسید اما در نیمه مربیان، مهسا کمالی گل سوم حفاری را وارد دروازه حریف کرد و در ادامه سایپا هم توسط مهسا علی‌مدد به گل دوم دست پیدا کرد اما در نهایت تیم سایپا سه بر دو متحمل شکست شد.

اما بانوان تیم پالایش نفت آبادان در تقابل با هیات فوتبال خراسان رضوی، موفق به زدن 5 گل در مقابل دریافت 4 گل شد و با کسب ۱۳ امتیاز، جام قهرمانی را بالای سر برد.

نیمه اول این دیدار با تساوی دو بر دو با گل‌های سارا شیر بیگی و نسیمه غلامی از مشهد و در ادامه گل به خودی توسط تیم خراسان رضوی و سهیلا ملمولی از پالایش نفت آبادان به پایان رسید.

درحالی که این دیدار با نتیجه برابر بر 4 پیگیری می‌شد، بانوان آبادانی در دقایق پایانی گل پنج خود را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه تیم حریف کردند و شادی را به اردوی خود بازگرداندند.

در نیمه دوم این مصاف هر دو تیم دو گل دیگر به ثمر رساندند اما در ثانیه‌های پایانی نفتی‌های آبادان صاحب یک پنالتی شدند و با چسباندن توپ به تور دروازه، نتیجه این دیدار 5 بر 4 به سود پالایش نفت آبادان خاتمه پیدا کرد.

بانوان آبادانی با کسب ۱۳ امتیاز قهرمان لیگ ‌برتر شدند و سایپای تهران هم برای دومین سال پیاپی، عنوان نایب‌قهرمانی را کسب کرد.

 این دیدار نیز کمی حواشی هم به همراه داشت، بعد از اعلام پنالتی به سود تیم پالایش نفت آبادان، سرمربی تیم خراسان رضوی با اعتراض به تصمیم داور تیم خود را از زمین بیرون کشید که اما بعد از گذشت چند دقیقه دوباره وارد زمین شدند.

سارا شیر بیگی بازیکن هیات فوتبال خراسان رضوی، با به ثمر رساندن ۲۷ گل در مرحله مقدماتی و نهایی، به‌عنوان خانم گل مسابقات معرفی شد.

 

 

ققهرمانی فوتسال بانوان ابادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر