کد خبر: 1081883 A

با حضور فرماندار صورت گرفت؛

پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ در هندیجان با حضور فرماندار این شهرستان افتتاح و راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، در این مراسم فرماندار هندیجان ضمن ابراز خرسندی از شروع به کار این مرکز، اظهار داشت: واکسیناسیون کرونا یک اقدام ملی است که می‌بایست تمام دستگاه‌های اجرایی در این حرکت ملی مشارکت و همکاری داشته باشند.

علی بویری افزود: هدف از افتتاح این مرکز این است که با تسریع فرایند واکسیناسیون، بهبود دسترسی شهروندان و ایجاد تسهیلات رفاهی برای سالمندان، بدون اختلال و ازدحام، کار واکسیناسیون به نحو احسن انجام شود.

داوود رئیسی مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان در حاشیه این مراسم، بیان کرد: پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا به‌منظور دسترسی بهتر و ارائه خدمات مطلوب واکسیناسیون کووید ۱۹ به گروه‌های هدف اعلام شده در سند ملی، راه‌اندازی گردیده است.

وی ادامه داد: این مرکز در محل سالن اجتماعات ادیب، واقع در بلوار امام خمینی (ره) جنب شبکه دامپزشکی هندیجان قرار دارد و در دو نوبت صبح و عصر توسط کارشناسان مبارزه با بیماری‌ها و مراقبین سلامت مرکز بهداشت هندیجان، کار واکسیناسیون گروه‌های سنی مشمول واکسن کرونا، انجام خواهند گرفت.

مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان تصریح کرد: مراجعین محترم، برای دریافت نوبت اول واکسن کرونا به مرکز تجمعی واکسیناسیون و برای دریافت نوبت دوم به مراکز خدمات جامع سلامت شمالی و جنوبی مراجعه نمایند.

رئیسی در پایان از همکاری فرمانداری هندیجان، ادارات آموزش و پرورش و شهرداری هندیجان جهت راه‌اندازی و اطلاع‌رسانی این مرکز قدردانی کرد و یادآور شد: سالمندان عزیز در گروه‌های سنی بالای ۶۵ سال برای دریافت واکسن کرونا با در دست داشتن کارت ملی خود تنها به مراکز مذکور و فقط در زمان‌های اعلام شده جهت انجام واکسیناسیون خود مراجعه کنند.

خبرنگار: ناصر حکیمی

هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر