کد خبر: 1076332 A

به مناسبت عید سعید فطر صورت گرفت؛

در آستانه عید سعید فطر، تعداد ۳۷ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد زندان‌های خوزستان با کمک خیرین از زندان آزاد و به آغوش جامعه و خانواده بازگشتند.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان، علاوه بر این ۳۷ نفر که در قالب جشن عید فطر ستاد دیه خوزستان از زندان آزاد شدند، ۳ نفر دیگر نیز در آئین جشن رهایی در برنامه رمضانی ماه ماندگار صدا و سیمای خوزستان و ۸ نفر نیز در آئین‌های آزادی سایر زندان‌های استان با اقدامات ستاد دیه و کمک خیرین، از زندان آزاد و به کانون خانواده بازگشتند و به این ترتیب مجموع آزادی‌های ویژه رمضان در زندان‌های استان به ۴۸ نفر رسید.

لازم به  ذکر است، این ۳۷ زندانی جرائم غیر عمد با پرداخت ۸۱۴ میلیون تومان توسط خیرین و همچنین سایر تمهیدات و تسهیلات در آستانه عید سعید فطر در مراسمی که با حضور جمعی از مسئولین استان برگزار شد، از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده‌ها بازگشتند.

گفتنی است، از ابتدای ماه مبارک رمضان تعداد ۴۸ زندانی که مبلغ بدهی آن‌ها ۳ میلیارد و ۴٠٠ میلیون تومان بوده با پرداخت یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان توسط خیرین و نیکوکاران ارجمند تا عید سعید فطر از زندان آزاد شدند.

زندان های استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر